کسب درآمد از سایت روکوب

کسب درآمد از وبسایت روکوب و همکاری در فروش

کسب درآمد از وبسایت روکوب و همکاری در فروش

امکانی که برای کسب درآمد کاربران این وبسایت طراحی شده و به مرور زمان امکاناتی به آن افزوده خواهد شد.

 

تبلیغ مجانی برای وبسایت روکوب ممنوع

شما کاربر محترم چه دکوراتور باشید چه کارفرما ، پس از ثبت نام یک  کد معرف برای شما بصورت خودکار در زیر منوی پروفایل و درقسمت همکاری درفروش حساب کاربری شما ساخته میشود.

همچنین یک لینک تبلیغاتی مخصوص شما در قسمت همکاری درفروش ایجاد میشود که شما با قراردادن این لینک در وبسایت خود یا شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام ، تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی خود و معرفی وبسایت روکوب به دوستان یا دنبال کنندگان خودتون در 30 درصد از سودی که کاربران ورودی شما به وبسایت روکوب میرسانند ، به شما تعلق میگیرد و بصورت ماهانه به کارت بانکی شما واریز میگردد.

 

در کنار این شما با معرفی هر یک نفر از دوستان و آشنایان و نزدیکانتان به سایت روکوب،  مبلغ مشخصی کیف پول شما شارژ میشود که از این مبالغ برای استفاده از خدمات وبسایت روکوب میتوانید استفاده کنید.

 

این مبلغ با توجه به تعداد نفراتی که معرفی میکنید و مقدار فعالیتی که در جهت معرفی سایت به دیگران انجام میدهید متفاوت است.

 

در زیر منوی پروفایل شما، گزینه ای با نام همکاری در فروش وجود دارد که با انتخاب آن وارد صفحه ای میشوید که در آن لیست تمام پورسانتهایی که برای معرفی هر کاربر به سایت روکوب انجام داده اید وجود دارد.

 

در پایین همین صفحه یک کد اختصاصی برای شما در نظر گرفته شده است با عنوان ” کد معرف شما

که در کادر روبروی آن نام وبسایت روکوب بهمراه یک خط تیره و در ادامه یک عدد نشان داده میشود که مختص شماست.

بعنوان نمونه :

rookoob-241

که بهتر است آنرا به خاطر بسپارید.

 

چنانچه سایت روکوب را به یکی از دوستان خودتان معرفی کردید، از او بخواهید که موقع ثبت نام، کد شما را بعنوان کد معرف وارد کند تا به محض تکمیل  و تایید ثبت نام دوستتان، این مبلغ به اعتبار شما اضافه خواهد شد که میتوانید از آن برای ثبت پروژه یا سایر خدمات وبسایت روکوب، استفاده کنید.

 

به دوستتان کمک کنید تا ثبت نام خودش را بدرستی انجام دهد و همچنین کد معرف را بدرستی درج کند و پروفایل خودش را کامل کند.

 

در قسمت همکاری در فروش علاوه بر کد معرف یک لینک همکاری در فروش برای شما در نظر گرفتیم که میتوانید با به اشتراک گذاری این لینک در سایت یا گروه یا پیج کاری خود، کاربرانی را به سایت روکوب هدایت کنید و تا یکسال در 30 درصد سودی که این کاربران هدایت شده، به سایت روکوب میرسانند، شما هم سهیم باشید.

 

این مبلغ بصورت خودکار به اعتبار شما در حساب کاربری هر شما منظور خواهد شد. سودهای حاصل از فعالیت کاربران هدایت شده توسط شما به سمت سایت روکوب، از طریق گزینه برداشت قابل انتقال به حساب شما میباشد.

 

پس از این فرصت استفاده کنید و با معرفی وبسایت روکوب در سایت یا گروه و پیج های کاری خود به اشتراک بگذارید و صاحب یک درآمد بی دردسر شوید.

 

نکته: 

در بدو شروع کار وبسایت روکوب کلیه خدمات سایت رایگان میباشد تا کاربران با سایت روکوب کار کنند و کارکردن باسایت را به راحتی یاد بگیرند و پس از مدتی پلن های پولی سایت فعال خواهد شد ، بافعال شدن این بخش به مدت یکسال 30 درصد این سودی که کاربران معرفی شده توسط شما به وبسایت روکوب میرسانند به حساب کاربری شما منتقل میشود. 

 

فراموش نکنید شماره کارت خودتان که با نام حقیقی خودتان در هنگام ثبت نام یکی هست را در قسمت بروزرسانی اطلاعات بانکی، در حساب پروفایل خودتان ثبت کنید تا به صفحه پورسانتهای خود ، دسترسی داشته باشید.

 

برای شروع همکاری درفروش وبسایت روکوب این مراحل رو دنبال کن لطفا:

 

1- ثبت نام در وبسایت روکوب بعنوان کارفرما یا دکوراتور

2- ایجاد پروفایل 

3- دریافت لینک تبلیغاتی همکاری در فروش

4- ثبت اطلاعات بانکی جهت واریز سود شما

5- قوانین و مقررات وبسایت روکوب رو هم مطالعه کن

به امید یک همکاری شیرین با وبسایت روکوب