قوانین و مقررات و حریم خصوصی

حفظ حریم خصوصی کاربران:

برای حفظ حریم خصوصی کاربران، در این صفحه به شما توضیح میدهیم که با اطلاعات دریافتی از شما در پروفایل چه میکنیم.

ما برخی از اطلاعاتی که در پروفایلتان ثبت میکنید را به نمایش میگذاریم.(همانند صفحه پروفایلها)

درصورتیکه نمیخواهید این اطلاعات نمایش داده شود این فیلدها را ویرایش و پاک کنید.
اطلاعاتی مثل تلفن ثابت یا شماره همراه و آدرس درصفحه پروفایل خودتان.

چنانچه از پرداخت امن استفاده کنید ممکن است اطلاعات شما توسط ایمیل و پیامک برای کارفرمایانی که شما را برای همکاری انتخاب کنند، ارسال شود.

ما از ایمیل و تلفن شما برای ارسال پیامها، اطلاعیه ها، کمپین های فروش و خدمات جدید، همچنین ارائه تخفیفات به خودتان استفاده میکنیم.

ممکن است تمام یا برخی از تصاویر نمونه کارها، پروژه ها، نظرات یا ویدیوهای ارسالی شما را در فضای اینترنت منتشر کنیم یا در موتورهای جستجوی گوگل ایندکس و ثبت کنیم.

درصورتیکه تمایلی به ادامه همکاری در سایت روکوب نداشتید، حساب کاربری شما پاک نخواهد شد چون ما اطلاعاتمان را آرشیو میکنیم و به آن نیاز داریم.

ولی میتوانید درخواست دهید تا از لیست موقعیت کاربری مربوطه(دکوراتور یا کارفرما) برداشته شوید تا در هیچ قسمت از صفحات وبسایت نمایش داده نشوید.

لطفا قبل از استفاده از خدمات سایت روکوب قوانین و مقررات سایت را مطالعه بفرمایید.

قوانین و مقررات

سایت روکوب حق اعمال تغییرات در این توافق نامه را درهر زمان و هر لحظه برای خود محفوظ میدارد.

بنابراین کاربران عزیز وظیفه دارند جهت اطلاع ازآخرین تغیرات به صفحه قوانین و مقررات سربزنند.

مادامی که شما از سایت روکوب استفاده میکنید به منزله اینست که شما قوانین را قبول دارید. 

قوانین برای ارایه خدمات سازماندهی شده بهتر به شماست.

تعریف واژه های استفاده شده در سایت روکوب

سایت:
منظور از سایت، وب سایت روکوب به آدرس rookoob.com با عنوان بانک دکوراتورهای ایران میباشد.

کارفرما:
به هر شخصی که یک نیاز دکوری یا یک سوال دکوری را در غالب یک پروژه در سایت ثبت میکند کارفرما گفته میشود.

دکوراتور:

هرشخصی که صاحب مهارت یا صاحب کسب و کاری در زمینه دکوراسیون و کسب و کارهای ذکرشده در قسمت مهارتهای سایت میباشد.

کاربر:

به کلیه عزیزانی که با هر عنوانی (کارفرما یا دکوراتور) یا به هر شکلی از خدمات سایت بازدید یا استفاده میکنند یا حتی فقط در سایت حضور دارند، کاربر گفته میشود.

حساب کاربری:

با ثبت نام در سایت شما درواقع یک حساب کاربری ایجاد میکنید و جزو کاربران سایت میشوید.

درصورت استفاده از پرداخت امن،
تمام فعالیتهای شما اعم از ثبت پروژه یا پیشنهاد قیمت به پروژه و همچنین تمام پیامهای شما با کارفرمایان، در حساب کاربری شما ذخیره خواهد شد.

همچنین تمام پرداختی و دریافتی های شما در حساب کاربری شما ثبت خواهد شد.

برای استفاده از خدمات هر سایتی نیاز به ایجاد حساب کاربری هست.

پروژه:

به هر نیازی یا هر درخواستی که توسط کارفرما، در فرم ثبت پروژه درسایت ثبت میشود اعم از (خرید، فروش، تعمیر، تعویض، استخدام) پروژه گفته میشه.

پرداخت امن:

وقتی کارفرما برای انجام پروژه اش، وجه پروژه را نزد سایت روکوب گروگذاری میکند تا از این طریق و بانظارت سایت روکوب، و برطبق توافق های ثبت شده در میزکار وجه دکوراتور را پرداخت کند، در واقع پرداخت امن انجام داده است.

با این کار یک میز کار برای ارتباط با سایر کاربران و برای واریزها و حل اختلاف احتمالی در اختیار کارفرما و دکوراتور قرار میگیرد و کلیه عملیات در میز کار ثبت میشود.

پرداخت نقد:

با انتخاب پرداخت نقدی، کارفرما وجه پروژه را نقدا و شخصا، به دکوراتور پرداخت میکند و سایت هیچگونه نظارتی بر پرداخت وجه پروژه یا حل اختلاف ناشی از کم کاری دکوراتور ندارد.

اختلاف یا مناقشه:

کوتاهی کردن کارفرما یا دکوراتور در اجرای تعهدات پروژه که در میز کار ثبت شده ، این کوتاهی منجر به اعلام و ایجاد اختلاف، از طرف مقابل میشود و سایت روکوب برطبق مستندات در میز کار، قضاوت لازم را انجام خواهد داد.

نکته:
در حال حاضر، خدمات میز کار و تبادل پیام و سیستم  حل اختلاف در پرداخت نقدی وجود ندارد و این خدمات فقط با انتخاب پرداخت امن در اختیار طرفین قرار میگیرد.

قوانین و مقررات سایت روکوب


مقررات بصورت کوتاه نوشته شده که بهتر در ذهن شما باقی بماند.

با کلیک بر روی هر کدام توضیح کامل آن را ببینید:

دکوراتورها باید تخصص و مهارتی که در انجام آن مسلط هستند را در پروفایل خود ثبت کنند تا ما برنامه ریزی دقیقتری برای ارائه پروژه های مرتبط با مهارتشان و سایر خدمات به آنها داشته باشیم.

درآینده آزمونهایی جهت تایید مهارت دکوراتورها در سایت بصورت ویدیویی و آنلاین برگزار میشود که درصورت تمایل میتوانند درآن شرکت کنند و احتمال انتخابشان را برای انجام پروژه ها نزد کارفرمایان بالا ببرند.

تمام هدف ما این است که کارفرما و دکوراتور بهترین نتیجه را دریافت نمایند.

دکوراتورهایی که صداقت بیشتری در ارائه خدماتشان داشته باشند، نتیجه بهتری خواهند گرفت.

همه شما کاربران عزیز باید از نام و نام خانوادگی حقیقی خودتان استفاده کنید، که با نام شماره کارت بانکی تان همخوانی داشته باشد. لطفا از ثبت اسامی دروغین بپرهیزید.

درصورت نیاز میتوانید اطلاعات تماس خود را از پروفایل حذف کنید تا نمایش داده نشود.

جهت استفاده بهتر و دایم ازسایت، باید با ارسال تصاویر مدارک، صحت مشخصات فردی خود را تایید کنید.

وبسایت روکوب به دکوراتورهایی که احراز هویت شوند اعتماد بیشتری دارد و باتوجه به اعتمادسازی بیشتر کاربران خدمات بهتری به این دسته از عزیزان ارائه میدهد.

این مدارک نزد سایت محفوظ و غیر قابل نمایش است و صرفا جهت تایید هویت شماست.

کاربرانی که اطلاعات خود را تایید نکنند، به برخی از امکانات و خدمات ویژه وبسایت دسترسی نخواهند داشت.

دوستان عزیز:

عکس پروفایل شما  نباید حاوی شماره تلفن ، موبایل، یا آدرس محل کار شما باشد.

تنها نام و برند کسب و کارتان را میتوانید ثبت کنید. این تخلف از دید تیم نظارت وبسایت روکوب پنهان نخواهد ماند و درصورت مشاهده، حساب کاربری شخص متخلف، بدون اطلاع مسدود خواهد شد.

توصیه میکنیم با احترام گذاشتن به قوانین سایت، یک همکاری ادامه دار با سایت روکوب داشته باشید و از این طریق تعداد مشتریانتان را اضافه کنید و از خدماتی که روز بروز به امکانات آن اضافه میشود بهره مند شوید.

 

برای تهیه کردن این فضا برای خدمت رسانی به شما عزیزان، زمان و هزینه زیادی صرف شده. ازشما توقع داریم کمک کنید تا حقوق ما نیز حفظ شود تا خدمات سایت روکوب برای شما ادامه دار باشد.

اطلاعات تماس شما در وبسایت روکوب قابل نمایش است و تصاویر ثبت شده شما در پروفایلتان در سطح اینترنت منتشر میشود و هر شخصی که روی عکس شما یا نمونه کارهای شما کلیک کند مستقیم به صفحه پروفایل شما هدایت میشود که میتواند اطلاعات تماس و سایر نمونه کارهای شما را ببیند.

برای حفظ حریم خصوصی کاربران ثبت تلفن و موبایل در صفحه پروفایل غیرضروریست و در مواقعی که نیاز میدانید میتوانید این دو فیلد را پاک کنید تا در صفحه پروفایل شما نمایش داده نشود.

تمام متن هایی که توسط کاربران در قسمتهای مختلف سایت نوشته وثبت میشود توسط تیم نظارت رصد میشود درصورت مشاهده هرگونه تخلف، حساب کاربر تایید نمیشود و درصورت مشاهده مجدد درطول دوران استفاده ازسایت بدون اطلاع، حساب کاربری شخص متخلف، مسدود خواهد شد.

ویدیوهایی معرفی شما باید معرف کیفیت خدمات شما یا برندتان باشد


همچنین ویدیوی پروژه باید فقط معرف پروژه باشد و نباید حاوی اطلاعات تماس یا هرگونه آدرسی باشد.

ویدیوهای بی کیفیت یا با تصاویر غیر قابل پخش و با ادبیات بد تایید نخواهد شد.

کلیه ویدیوهای ارسالی نباید حقوق سایت روکوب یا کاربرانش را نقض کند یا به شهرت کسی  آسیب برساند همچنین مطابق با قوانین کشور عزیزمان ایران باشد.

گرچه نظارتهایی صورت میگیرد ولی درصورت بروز مشکلات حقوقی یا قانونی در ویدیوی ارسالی شما، کلیه مسئولیت ویدیوی ارسالی و محتوای منتشر شده آن با خود شماست و سایت روکوب هیچگونه مسئولیتی را درمقابل انتشار ویدیوهایی که مشکلات قانونی بوجود بیاورد ، قبول نمیکند.

پروژه هایی که در سایت ثبت میشود باید به خدماتی که سایت روکوب ارائه میدهد، مرتبط باشد. درصورتیکه پروژه ای با خرید ویژگی هایی مثل متمایز کردن یا برجسته کردن آگهی در سایت ثبت و منتشر شود که پیشنهادی دریافت نکند، هزینه انجام شده غیرقابل برگشت میباشد.

زیرا عدم دریافت پیشنهاد دلایل مختلفی مثل قیمت پایین، سختی کار، زمان کوتاه برای انجام پروژه یا توقع بیش از حد و دلایل دیگری را شامل میشود.

شما میتوانید در بخش راهنمای ثبت پروژه اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

قبل از ثبت و ارسال پروژه، از حضور دکوراتورها در سایت، که توان انجام پروژه شما را دارند، اطمینان حاصل نمایید.

آنچه لازم است که کارفرما درمورد نحوه انجام پروژه اش یا درمورد مواد مصرفی پروژه خودش بداند را کامل و شفاف برایش توضیح دهید، دوپهلو حرف نزنید.

سعی کنید هدفتان جذب مشتری برای انجام یک کار باکیفیت باشد درصورت استفاده از پرداخت امن و بروز اختلاف بین شما، همین توضیحات و دفاعیات طرفین، سندی هست که به ما وشما کمک میکند که قضاوت عادلانه تری بکنیم.

توجه:

دکوراتورهایی که صداقتی در انجام کار نداشته باشند و باعث ایجاد مشکلات متعدد برای کارفرمایان مختلف بشوند، حساب کاربریشان مسدود خواهد شد.
فقط درصورت انتخاب پرداخت امن قسمت مناقشه فعال هست ودر صورت انتخاب پرداخت نقدی استفاده ازمزایای سیستم مناقشه و سابقه و ثبت رتبه و نظر امکان پذیر نیست.

شما مسئول آنچه ارسال میکنید هستید.

پس مراقب متن، تصاویر، ویدیوها و محتوای ارسالی خود باشید. محافظت از نام کاربری و رمز عبور شما به عهده خودتان است.

درغیراینصورت چنانچه مطلبی یا عکس و ویدیویی با نام کاربری شما ارسال شود که به هرنحوی برای سایت ایجاد مسئولیت قانونی یا ایجاد مشکل بکند، مسئولیت آن بر عهده شماست.

لطفا از ثبت و برون سپاری پروژه هایی که متعلق دیگران یا همکارانتان است و در حیطه مهارت شما نیست، بپرهیزید زیرا ممکن است برای شما ایجاد مسئولیت بکند.

پس حتما متن و تصاویر آن را مورد بررسی قرار دهید که در انجام آن مشکلی نداشته باشید.

 

دکوراتور عزیز:

سعی کنید زمان تحویل پروژه را دقیق برآورد کنید.

درصورتیکه کارفرما از سیستم پرداخت امن استفاده کرد لطفا تمام گفتنی هایی که لازم است تا کارفرما بداند را در میز کار ثبت کنید.

زمان تحویل را حتما در قسمت ارسال پیام به کارفرما درمیز کار ثبت کنید.

حتی اگر زمان تحویل پروژه با توافق کارفرما تغییر کرد شما باید آن را ثبت کنید و از کارفرما بخواهید که زمان تحویل جدید با نوشتن در میزکار ثبت و تایید کند،

چون درصورتی که با کارفرما به مشکل و اختلاف بخورید، ما با استناد به همین پیامهای ثبت شده، اختلاف پیش آمده را حل میکنیم.

برای درک بهتر واستفاده بهتر ازاین امکان راهنمای استفاده از پرداخت امن را ببینید.

متن درخواست پروژه ای که کارفرما در سایت ثبت میکند به منزله و حکم یک قرارداد میباشد.

همچنین هنگامیکه دکوراتور پیشنهاد قیمت خود را برای انجام پروژه برای کارفرما ارسال میکند، به منزله پذیرفتن این قرارداد میباشد و دکوراتور، ملزم به انجام و اجرای خدمات خواسته شده در پروژه میباشد.

گرچه مبلغ پروژه قابل ویرایش است ولی باید حتما در میزکار ذکر شود.

لازم به ذکر است که متن پروژه و توافقات ثبت شده در بخش پیامهای میز کار به عنوان متمم بر قرارداد درخواست پروژه میباشد.

برای حل اختلاف احتمالی بین کارفرما و دکوراتور ما از همین مستندات برای داوری استفاده خواهیم کرد.

چنانچه توافقاتی در خارج از میز کار صورت بگیرد، مثل توافقات ایمیلی یا تلفنی، به دلیل جعل و دستکاری درهنگام درخواست داوری، به هیچ عنوان برای حل اختلاف ، قابل استناد نیستند.

مگر درصورتیکه هم کارفرما و هم دکوراتور آنرا قبول و تایید نمایند و این تایید مشکلات بعدی را، در روند حل اختلاف بوجود نیاورد.

 

با اولین پرداخت امن توسط کارفرما برای پروژه، دکوراتور متعهد می شود پروژه را طبق خواسته کارفرما به انجام برساند.

درصورت عدم قبول مسئولیت و پشیمان شدن از پیشنهاد قیمت، دکوراتور ملزم به پرداخت جریمه میباشد.

این جریمه شامل و نه محدود به موارد زیر است:

هزینه ثبت مجدد پروژه با توجه به پلن انتخابی کارفرما میباشد.(برای پروژه های پولی)
کارمزد پرداخت الکترونیکی، در صورتی که کارفرما، وجه را از طریق درگاه پرداخت آنلاین پرداخت کرده باشد.
بدیهیست در صورتیکه دکوراتور دلیل موجهی برای پشیمانی از قبول پروژه نداشته باشد و خسارت وارده را جبران نکند، خدمات ما با این دکوراتور، دیگر ادامه دار نخواهد بود و این مورد برای کارفرمایان بعدی در پروفایل دکوراتور ذکر خواهد شد.

درصورتیکه کارفرما درفرم پروژه ای که در سایت ثبت میکند، نحوه تسویه را پرداخت امن انتخاب کرده باشد و دکوراتورها با توجه به این نکته به پروژه پیشنهاد قیمت بدهند، درصورت انتخاب دکوراتور توسط کارفرما برای انجام پروژه، دکوراتور موظف به قبول پرداخت امن و انجام پروژه میباشد.

شما نباید نظر کارفرما را عوض کنید.

درصورت مشاهده و ایجاد مشکل برای کارفرما، حساب کاربری شخص متخلف برای مدتی قفل میشود و درمواردی نیز حذف خواهد شد.

توجه:

مزیت پروژه هایی که از پرداخت امن استفاده میکنند این است که، این پروژه به همراه رتبه و نظر طرفین جزو سوابق کاری در پروفایل دکوراتور و کارفرما ثبت و آرشیو میشود.

بنابراین موقع دادن پیشنهاد به نحوه تسویه پروژه دقت کنید.

فراموش نکنید که چنانچه فقط طبق قوانین سایت روکوب عمل کنید خدمات ما برای شما ادامه دار خواهد بود.

از تمام عزیزانی که به قوانین احترام میگذارند و با ما همکاری میکنند، سپاسگذاریم.

به عبارتی ، سایت روکوب، محل کسب درآمد شماست.

پس لطفا هرگونه حرف و سخن نسنجیده ای که باعث خدشه دار شدن اعتبار سایر دکوراتوران یا اعتبار سایت روکوب بشود، نزنید. حتی در خارج از سایت.

درصورت مشاهده چنین تخلفی، از ارائه خدمات به این عزیزان صرفه نظر خواهد شد و منجر به مسدود شدن حساب کاربری آنها خواهد شد.

با رعایت این قوانین، لطفا به ما در ارائه خدمات به خودتان کمک کنید.

هر کاربر امکان داشتن فقط یک  حساب کاربری را دارد و حق ایجاد حساب کاربری دیگری در سایت را ندارد.

درصورت مشاهده، کلیه حسابهای کاربری شخص، مسدود و کاربر متخلف از سیستم حذف خواهد شد.

لطفا با درج مشخصات  حقیقی  خودتان و تایید هویت خودتان به ما کمک کنید تا اطلاعات صحیحی برای خدمت رسانی به همه شما عزیزان دردست داشته باشیم.

این کار به ما کمک میکند تا افراد متقلب شناسایی شوند و از سیستم حذف شوند تا خدمات شفاف تر و دقیق تری، به شما ارئه شود.

 

 

شما متعهد میشوید که در هیچ قسمتی از سایت تقلب نکنید و حقوق سایت و سایر کاربران دیگر را ضایع نکنید.

همچنین درصورتیکه متوجه امکان تقلب یا متوجه کاربر متقلبی شدید، لطفا جهت حمایت از حقوق ما و خودتان و همه کاربران آنرا ازطریق واتساپ ، تیکت، ایمیل، تماس تلفنی یا کانالهای ارتباطی در بخش تماس باما اطلاع دهید.

در صورت ارسال اینگونه گزارشات به سایت، برخی خدمات پولی سایت را بصورت رایگان را از ما هدیه بگیرید.

پیشاپیش از همه شما کاربران متعهد سایت روکوب سپاسگزاریم.

 درحال حاضر ارسال پروژه دکوری درسایت و دریافت نتیجه ، رایگان است.

فقط درصورتیکه بخواهید از سیستم گروگذاری پول یا پرداخت امن در وبسایت روکوب استفاده کنید ، کمیسیونی معادل ۵% کل مبلغ پروژه برای هزینه های نگهداری سایت ، خدمات حل اختلاف، تبلیغات برای جذب کاربر و دیگر خدمات دریافت خواهد شد.

مقدار این کمیسیون ممکن است تغیر کند.

این تغیرات در همین بخش اعلام و ثبت میشود.

در حال حاضر این کمیسیون از اعتبار دکوراتورها کسر میگردد به این دلیل که این پروژه انجام شده با نام دکوراتور به گوگل معرفی میشود و در جستجوهای گوگل ثبت و ایندکس میشود.

 

کافرمایان و دکوراتورها عزیز وظیفه دارند که کلیه توافقات و کلیه تغیرات پروژه را در قسمت پیامهای میز کار ثبت نمایند.

درصورتیکه تغیرات و توافقات جدید پروژه در این بخش ثبت نشوند و پروژه به اختلاف بخورد، کارفرما و دکوراتور متعهد میشوند که رای و تشخیص تیم داوری سایت روکوب را محترم شمرده و همکاری لازم را با سایت داشته باشند.

درصورت اعلام پایان پروژه توسط دکوراتور، کارفرما موظف است ظرف ۷۲ ساعت از زمان اعلام پایان پروژه، آنرا تایید یا وضعیت این پروژه را مشخص نماید.

درصورت عدم پاسخگویی کارفرما در این زمان تعیین شده (۷۲ ساعت) و باتوجه به درخواست دکوراتور مبنی بر تسویه و آزادسازی پرداخت امن پروژه، سایت روکوب حق دارد پروژه انجام شده توسط دکوراتور را بعنوان پذیرفته شده درنظر بگیرد و شخصا و راسا مبلغ پرداخت امن را آزادسازی نماید.

تبصره:

کارفرما می تواند مدت زمان مورد نیاز برای تایید پروژه را (با توافق دکوراتور) قبل از اعلام پایان پروژه توسط دکوراتور، در میزکار ثبت و با دکوراتور برسر زمان آن به توافق برسد و حتما زمان تایید را پس از توافق در بخش پیامهای میز کار ثبت نماید.

درصورتیکه کارفرما پرداخت امن را آزادسازی کرد و این مبلغ به اعتبار دکوراتور اضافه گردید،

این انتقال و افزایش اعتبار از طریق ایمیل یا پیامک به دکوراتور و کارفرما اطلاع رسانی میشود.

سپس دکوراتور میتواند درخواست تسویه حساب یا برداشت وجه بدهد، که  بین ۱ تا ۲ روز کاری بعد از ثبت درخواست، این مبلغ به شماره کارت ثبت شده در پروفایل کاربر واریز خواهد شد.

تمام مراحل انتقال اعتبار در مورد پروژه، چه توسط کارفرما باشد چه توسط سایت از طریق ایمیل یا پیامک، اطلاع رسانی خواهد شد.

با توجه به اینکه نقل و انتقال وجه، بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت زمان میبرد، ما برای احتیاط این زمان را در نظر گرفتیم، ولی مطمئن باشید ما تمام تلاش خود را میکنیم که نقل و انتقال وجه، در کوتاه ترین زمان ممکن صورت پذیرد.

 هدف اصلی ما رفاه و رضایت کاربران است.

کلیه کاربران وظیفه دارند با ثبت کلیه توافقهای کارفرما و دکوراتور در میز کار، احتمال اختلاف پیدا کردن پروژه را به صفر برسانند.

چنانچه از پرداخت امن استفاده میکنید، حتما توافقهای لازم و ضروری در میز کار را ثبت کنید.

مستنداتی از جمله اجناس یا مواد مصرفی ، رنگ ، زمان تحویل ، خدمات یا وسایل جانبی ، ثبت مبالغ توافق شده ، ثبت پرداختهای امن وتاریخ و ثبت هرگونه خدمات اضافی که منجر به اضافه شدن مبلغ پروژه میشود و مورد تایید کارفرما قرار میگیرد.

درصورتیکه این مستندات در میز کار ثبت نشود و پروژه مورد نظر به اختلاف بخورد، تیم داوری سایت روکوب، به تشخیص و به صلاح دید خود، برنده این اختلاف را تعیین میکند.

لزا کاربران عزیز موظفند رای صادره ازطرف سایت روکوب را محترم شمرده و همکاری لازم را با سایت داشته باشند.

مراحل بررسی و داوری حل اختلاف در ساعات اداری انجام میشود و اعلام رای نهایی، بین یک تا ده روز کاری متغیر است.

تبصره: در مواردی که تیم داوری سایت روکوب بنا به تشخیص خود به هر دلیلی ، احتمال عدم توانایی در داوری و حفظ حقوق طرفین را بدهد می تواند از انجام داوری خوداری نموده و طرفین را به مراجع قضایی قانونی و رسمی هدایت کند تا مراجع قضایی نسبت به حل اختلاف اقدام کند.

شماره کارت اعتباری  ثبت شده در حساب کاربری باید متعلق به خود کاربر باشد همچنین نام و نام خانوادگی ثبت شده برروی کارت اعتباری باید با هویت تایید شده کاربر مطابقت داشته باشد.

مگر در مواردی خاص و نادر، که با ثبت درخواست کاربر، توسط پشتیبانی وبسایت مورد بررسی قرار میگیرد و نتیجه به کاربر اعلام خواهد شد.

کاربران عزیز جهت دریافت  موجودی اعتبار حاصل از انجام پروژه، میتوانند از طریق زیر منوی پروفایل خود از بخش اعتبار من و گزینه برداشت، نسبت به تسویه حساب خود و برداشت اعتبار خود اقدام نمایند.

همانطور که گفته شد این انتقال اعتبار بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد انجام خواهد شد و وجه درخواست شده شما به شماره کارت ثبت شده در پروفایلتان واریز خواهد شد.

حداقل مبلغ در درخواست برداشت وجه ۱۰/۰۰۰ تومان میباشد که باید در اعتبار کاربر موجود باشد.

فعلا ودر حال حاضر تا وقتی خدمات سایت روکوب رایگان است، مجموعه اعتبار های هدیه که با استفاده از کد همکاری درفروش به اعتبار کاربر اضافه میشود قابل برداشت نیست.

چنانچه با استفاده از سیستم همکاری در فروش، پورسانتهای فراوانی به اعتبار شما اضافه شده است، شما میتوانید از این اعتبار یا برای ثبت پروژه استفاده کنید یا از آن برای کسر کمیسیونی که در پرداخت امن باید به سایت بدهید، استفاده کنید.

سودها و پورسانتهای حاصل از خرید بسته و فعالیت کاربرانی که شما معرف آنها هستید قابل برداشت است

کاربرانی که از طریق لینک همکاری درفروش شما به وسایت ما وارد میشوند به مدت یکسال در زیر مجموعه شما قرار دارند.

این کاربران درصورتیکه از خدمات سایت استفاده کنند و سودی به وبسایت روکوب برسانند بین 30 تا 50 درصد این سود با توجه به فعالیت شما ،  بصورت خودکار به اعتبار شما اضافه میشود.

این سودها قابل برداشت هستند.

شما میتوانید در صفحه پروفایل خودتان اطلاعات حساب بانکی خود را ثبت کنید و از همان قسمت درخواست برداشت وجه خود را ثبت کنید.

نهایتا تا 2 روز کاری پس از ثبت برداشت این مبلغ به کارت ثبت شده در پروفایل درخواست دهنده واریز خواهد شد.

توجه : کارت بانکی ثبت شده باید با نام و نام خانوادگی کاربر همخوانی داشته باشد.

امکان واریز به کارتی که متعلق به صاحب پروفایل نیست وجود ندارد.

 هدف اصلی ما رضایتمندی کاربران عزیز سایت روکوب میباشد.

ما تمام تلاش خودمان را میکنیم که هرگونه اختلافی را به حداقل برسانیم و رضایت کاربران عزیزمان را جلب نماییم.

ولی کاربران سایت روکوب می پذیرند که درصورت بروز هرگونه اختلاف حقوقی با وبسایت روکوب، تنها مرجع قانونی رسیدگی کننده به اختلافات شخصی کاربران باسایت، مراجع قانونی و ذی صلاح واقع در شهر مشهد باشد و کاربران حق پیگیری در سایر مراجع قضایی در شهرهای دیگر را از خود سلب می نمایند.

امیدواریم هیچوقت هیچ اختلافی در هیچ جایی و هیچ مکانی، بین هیچ کسی همچنین با وبسایت روکوب پیش نیاید.

معاملات انجام شده در سایت روکوب می‌بایست با توجه و بر اساس قوانین تجارت جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران باشد.

دیگر تعهدات شما:

شما در هنگام استفاده از خدمات این وب سایت موافقت می‌نمایید که اعمال زیر را انجام ندهید:

جلوگیری و یا محدود کردن استفاده دیگران از این سایت.
ارسال هر چیز غیر قانونی، شیادانه، تهدید آمیز ، توهین آمیز، افترا آمیز، موهن‌ و یا هرچیز قابل اعتراض.
ارسال یا انتقال هر نوع اطلاعات یا نرم‌افزار حاوی ویروس یا هر چیز مضر و مخرب.
ارسال یا انتقال هرچیزی که حقوق معنوی ایجاد کننده آن را زیر پا گذارد.
ارسال یا انتقال هر اطلاعاتی که قوانین کشور، قوانین سایت و توافق نامه را زیر پا بگذارد.
سوء استفاده از امکانات و اختیاراتی که سایت روکوب برای راحتی بیشتر و بالا بردن کارایی سایت برای کاربرانش درنظر گرفته است.
 

شما باثبت نام در سایت روکوب، کلیه قوانین سایت را قبول میکنید.

ثبت نام

ثبت نام کنید و پروژه مورد نظرتون رو ثبت کنید یا پروژه های کارفرمایان را انجام دهید