تعمیرات مبلمان در سایت روکوب

تعمیرات مبل-سایت روکوب

تعمیرات مبل-سایت روکوب

 

تعمیرات مبلمان در سایت روکوب

 

تعمیرات مبلمان در سایت روکوب به اینصورت است که رویه کوب ها و استادکاران مبل که در این سایت ثبت نام میکنند به پروژه های تعمیر مبل پیشنهاد قیمت میدهند و در صورت انتخاب توسط کارفرما، استادکار مبل برای انجام پروژه به کارفرما معرفی میشود. 

 

تعمیرات مبلمان-سایت روکوب

تعمیرات مبلمان-سایت روکوب

 

 

تعمیرات مبلمان در سایت روکوب چگونه است؟

 

هر کاربری پس از ثبت نام، بعنوان یک کارفرما میتواند هزینه تعمیر مبلمان منزل یا محل کارش را از طریق سایت روکوب برآورد نماید.

 

شما میتوانید با گرفتن چند عکس و یک ویدیوی کوتاه از مبلمان منزلتان، آنرا بعنوان یک پروژه در سایت روکوب مطرح و ثبت میکنید، توضیحات و خواسته خود را، هم در ویدیو و هم بصورت نوشته در توضیحات پروژه ثبت میکنید و مایل هستید که بدانید هزینه تعمیر این مبلمان چقدر میشود..

برآورد هزینه تعمیر مبل با ارسال عکس

برآورد هزینه تعمیر مبل با ارسال عکس

 

 

پس از تایید پروژه شما و انتشار آن در سایت روکوب، پروژه شما به کارگاه های تعمیر مبلمان، توسط پیامک و ایمیل اطلاع رسانی میشود.

 

و پروژه شما توسط استادکاران مبل، قیمت گذاری میشود. شما بعنوان کارفرما بصورت محرمانه پیشنهادهای قیمت را بررسی میکنید، پروفایلهای استاد کاران مبل و سوابق کاریشان را بررسی و بهترین پیشهاد کننده را انتخاب میکنید و اطلاعات تماس شخص مورد نظر را دریافت میکنید و کارتان را به او میسپارید.

 

ضمن اینکه شما میتوانید با پرداخت امن از مزایای سایت روکوب بهره مند شوید.

 

 

 

 

با انتخاب تعمیرات مبلمان ، کلیه پروژه های تعمیر مبلمان برای شما به نمایش درخواهد آمد و شما میتوانید پروژه های مختلف تعمیر مبلمان را ببینید.

 

مزایای استفاده از تعمیرات مبلمان در سایت روکوب

 

برآورد هزینه تعمیر مبلمان بصورت آنلاین

 

شما میتوانید از داخل منزلتان یا محل کارتان هزینه تعمیر مبلمان مورد نظرتان را برآورد کنید. بدون اینکه بخواهید از منزل خارج شوید و برای پیدا کردن یک کارگاه تعمیر مبل وقت بگذارید.

 

استادکاران مبل در سایت روکوب آماده هستند تا به پروژه شما قیمت بدهند و درصورت موافقت شما کار شما را انجام بدهند.

 

شما میتوانید انتخاب کنید که این کار با نظارت خودتان انجام شود یا با نظارت سایت روکوب.

 

ارتباط استادکاران مبل با کارگاه های تعمیر مبل

 

چنانچه شما درزمینه تعمیرات مبل فعالیت میکنید، اینجا مکان مناسبی برای ارتباط با سایر همکارن میباشد. شما چه تازه وارد اینکار شده باشید و چه سابقه طولانی در کار مبل داشته باشید حتما به یک همکار نیاز پیدا خواهید کرد.

 

یک همکار که از پس بخشی از کار شما برآید و یک باری را از روی دوش شما بردارد. ممکن است که سفارشات شما در مقطعی زیاد باشد و نیاز داشته باشید بخشی از کارتان را به کسی بسپارید.

 

یا ممکن است به دنبال یک نیروی تازه کار جهت انجام کارهای زیر کار مبل بگردید. یا شاید به یک استادکار مبل یا یک کارگاه تعمیر مبل نیاز داشته باشید. 

 

ارتباط نمایشگاه های مبلمان با کارگاه های تعمیر مبل

 

حضور کارگاه های تعمیر مبل و متخصصین تعمیر مبل در سایت روکوب باعث میشود تا نمایشگاه های مبلمان شما را پیدا کنند و بخشی از کارشان را به شما کارسپاری کنند.

 

کافیست تا از کیفیت کار یک استادکار مبل اطمینان حاصل کنند.. قطعا ارتباطشان را با این استادکار قطع نخواهند کرد.

 

اطلاع از پارچه مصرفی انواع مبل

 

بخشی در سایت در نظر گرفته شده که شما میتوانید عکس مبلهای مختلف را بهمراه متراژ پارچه مصرفی هر مبل ببینید.

 

این بخش دائم درحال بروزرسانی میباشد و طی برنامه ریزی های ما با کمک استادکاران مبل روز به روز به امکانات این بخش اضافه خواهد شد.. بخشهایی مثل بهترین نحوه برش پارچه و الگوی هر مبل بصورت جدا.

 

 

آموزش و به اشتراک گذاری تجربیات سایر استاد کاران مبل

 

در کنار آموزشهایی که سایت روکوب برای تعمیر مبل در نظر گرفته ما از تجربیات سایر استادکاران مبل استفاده میکنیم و این تجربیات را در قالب یک مقاله یا یک ویدیو در اختیار علاقمندان قرار خواهیم داد.

 

اگر شما  استادکار مبل هستید و تجربه ای دارید میتوانید آنرا بصورت یک پست در سایت روکوب به اشتراک بگذارید و با گرفتن یک لینک، نام خود را در سایت روکوب و فضای مجازی مطرح نمایید.چنانچه تمایل دارید دراین زمینه با وبسایت روکوب همکاری داشته باشید لطفا از طریق صفحه تماس با ما برای ما پیام ارسال کنید.

 

چنانچه پیشنهادی دارید یا ایده ای دارید که میتوانیم به این بخش اضافه کنیم ما پذیرا هستیم. . .
با ما در ارتباط باشید.

نظر

کد امنیتی *