خدمات برای رویه کوب نجار رنگ گار

خدمات سایت روکوب برای رویه کوبها، نجارها، رنگ کارها و دکوراتورها

 

قبل از اینکه خدمات سایت روکوب برای رویه کوبها، نجارها، رنگ کارها و دکوراتورها را برای شما دوستان و هنرمندان توضیح دهیم از شما دعوت میکنیم صفحه آشنایی با سایت روکوب را ببینید تا با سایت روکوب بهتر آشنا شوید.

همه ما از تاثیر اینترنت بر زندگی روزمره و تاثیر آن بر کسب و کارمان تا حدی اطلاع داریم..

 

حداقل استفاده ما از اینترنت برای کسب و کارمان اینست که عکس یا ویدیوی محصول یا خدماتمان را برای مشتری یا کارفرمای خودمان ارسال میکنیم.

با ارسال تصاویر کالا یا خدماتمان برای مشتری و دریافت پیش پرداخت (بیعانه)، یک فروش بصورت آنلاین انجام میپذیرد.

کسب درآمد و سود از این روش را مدیون اینترنت و تکنولوژی هستیم.

 

ما پا را فراتر نهادیم و با صرف وقت و زمان، سایت روکوب را طراحی و آماده کردیم تا صنعتگران و دکوراتورهای عزیزی که در زمینه رویه کوبی،برش و دوخت پارچه، نجاری، رنگ کاری، دوخت کاور، دوخت پرده، کفپوش های ۳ بعدی، رزین کاری، خالقین آثار هنری و سایر هنرهای دکوراسیون داخلی یا خارجی فعالیت میکنند، راحت تر با همکاران و مشتریان در ارتباط و تعامل باشند.

 

همچنین بتوانند با استفاده از فضای سایت روکوب مشکلات و نیازهای کاری خود را برطرف نمایند.

 

روزانه هزاران هزار مشتری و کارفرما بدنبال صنعتگران و دکوراتورها مختلف در زمینه های مختلف دکوراسیون میگردند که پروژه های دکوراسیون خود را برآورد قیمت کنند و پس از بررسی آن را به شخص مورد نظر و منتخب بسپارند تا آن پروژه را انجام دهد.

 

همانطور که اشاره شد یکی از اهداف اصلی سایت روکوب، ایجاد یک بستر مناسب برای ثبت پروژه های دکوری کارفرمایان و ایجاد فضای گفتگو میان کارفرمایان با دکوراتورها در این سایت میباشد.  

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم:

 

با عضویت در سایت روکوب و ساخت پروفایل حرفه ای شما میتوانید به پروژه های دکوری که مشتریان  و کارفرمایان در سایت روکوب ثبت میکنند پیشنهاد قیمت بدهید، با این کارفرمایان در فضایی اختصاصی در سایت روکوب گفتگو و مذاکره کنید و در صورت انتخاب شما توسط کارفرما، این پروژه را انجام دهید.

 

درکنار مشتریانی که در دنیای واقعی دارید، مشتریانی که در فضای مجازی بدنبال شما میگردند را پیدا کنید و با برخورد شایسته، تعداد مشتریان خود را افزایش دهید.

 

با انجام پروژه های مشتریان بیشتر، سود بیشتر و درآمد بیشتری کسب کنید. 

با عضویت در سایت روکوب شما به دنیای پروژه های دکوراسیون داخلی و خارجی متصل میشوید. پروژه هایی که توسط مردمان عزیزمان از سراسر ایران عزیزمان در سایت ثبت میشود و در انتظار دریافت پیشنهاد قیمت از دکوراتورها شهر خودشان و شاید شهرهای اطرافشان هستند.

 

حتی شب هنگام که در رختخواب دراز کشیده اید میتوانید به پروژه هایی که کارفرمایان و مشتریان درسایت روکوب ثبت کرده اند قیمت بدهید و بصورت آنلاین با آنها گفتگو کنید، آنها را راهنمایی کنید و به یک توافق مشترک برسید.

درصورت تمایل میتوانید از سیستم پرداخت امن سایت روکوب استفاده کنید تا ضمن قوی کردن سابقه کاری خودتان در پروفایل کاربری تان در سایت روکوب (که برای همه کاربران قابل نمایش میباشد)کار روزهای آینده خود را آماده کنید.

 

یادآوری:

هنگامیکه کارفرما، دکوراتور مورد نظرش را برای انجام پروژه اش انتخاب میکند ما اطلاعات تماس دکوراتور را برای کارفرما ارسال میکنیم.

همچنین پذیرفته شدن دکوراتور توسط کارفرما را بصورت ایمیل یا پیامک به دکوراتور اطلاع میدهیم.

 

فراموش نکنیم:

طبق “قوانین و مقررات سایت روکوب”

کارفرما و دکوراتور در تمام مراحل گفتگو، اجازه تبادل اطلاعات تماس به یکدیگر را ندارند.

ارسال اطلاعات تماس دکوراتور به کارفرما وظیفه سایت روکوب میباشد. 

 

گاهی ممکن است بدلیل حجم زیاد کار نیاز به برون سپاری کار داشته باشیم.. بعنوان مثال یک کارگاه تولیدی مبلمان را درنظر میگیریم.

این کارگاه تولیدی مبل شامل چند قسمت کلافسازی، برشکاری، خیاطی و رویه کوبی میباشد. با زیاد شدن حجم کار آخر سال، ممکن است به هر دلیلی مثلا بخش کلافسازی نتواند به اندازه کافی کلاف مبل تولید کند و این کمی و کاستی باعث بیکار شدن بقیه کارکنان شود.

 

اینجاست که مدیر بفکر میافتد که یا نیرو استخدام کند یا بخشی از کلاف مورد نیاز خود را از سایر کارگاه های کلاف سازی تهیه کند یا به اصطلاح قسمتی از کار خود را برون سپاری کند.

 

در این حالت یا باید با ۴ تا کلاف سازی که میشناسد تماس بگیرد و درخواست همکاری خود را مطرح نماید. حالا کلاف ساز قبول کند یا نکند بماند …

تمام این واقعیت فقط و فقط مربوط به دنیای فیزیکی میباشد در حالیکه حقیقت در دنیای مجازی و با وجود سایت روکوب اینگونه نیست.

 

مدیر این کارگاه تولیدی مبل میتواند با ثبت درخواست خود در سایت روکوب درغالب ثبت پروژه و ارسال عکس و ویدیوی کلاف ساخته شده، کلافساز یا نجار مورد نظر خود را پیدا کند و سفارش ساخت کلاف مورد نظرش را به کلافساز منتخبش بدهد.

قطعا کلافسازهای زیادی هستند که تمایل دارند با اینگونه کارگاه های تولیدی کار کنند.

تمام این نیازها در سایر کسب و کارهای کوچک نیز احساس میشود.

 

سایت روکوب مکان مناسبی برای رفع اینگونه نیازهاست.

امیدواریم که بتوانیم روز بروز به خدماتمان اضافه کنیم همچنین بتوانیم برای شما مفید واقع شویم.

 

همه صنعتگران، خصوصا کارگاه های تولیدی و خدماتی، گاهی اوقات بدلیل حجم زیاد کار، تصمیم به استخدام نیروی دکوراتور مورد نظر خود میکنند.

کسانی که به قدرت اینترنت اعتقاد دارند و با نحوه استفاده از آن آشنا هستند یک گام از بقیه جلوترند و معمولا مشکلات کمتری دارند.

 

اما عده ای که هنوز به روش سنتی عمل میکنند..

اغلب یا دست به دامن همکارها میشوند که آقا من دنبال یک نجار میگردم اگه کسی رو میشناسی لطفا معرفی کن..

یا اینکه (به هر دلیلی) مجبورند به کسانی زنگ بزنند که اصلا تمایلی به صحبت کردن با آنها ندارند..!

و یا شاید بعنوان راه آخر، در یک روزنامه یک آگهی استخدام نیرو چاپ کنند و منتظر نتیجه بمانند که یک یا چند نفر با او تماس بگیرد..

 

خوشحالیم که اعلام کنیم ما سایت روکوب را با توجه به تمام این نیازها طراحی و برنامه نویسی کردیم تا شما ظرف مدت کوتاهی نیروی مورد نظر خودتان را بصورت آنلاین پیدا کنید، پروفایل او را بررسی کنید، پس از اطمینان از مهارت دکوراتور، با او در همین سایت بصورت خصوصی گفتگو کنید و به توافق برسید. و پس از اینکه دکوراتور مورد نظر خود را برای استخدام انتخاب نمودید، 

 

سایت روکوب بصورت خودکار، اطلاعات تماس دکوراتور منتخب شما را برایتان ایمیل و پیامک میکند. به همین راحتی!!! پس فرصت استفاده از سایت روکوب رو از دست ندهید و زودتر ثبت نام نمایید

نظر

کد امنیتی *محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.